Aion

Od tej chwili za przyczyną Aion możesz zostać naocznym świadkiem wiecznej walki między dobrem i złem.
Arteia to mityczna kraina, w której rozgrywa się bezlitosna wojna między nacjami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Jakości gry możemy być pewni, gdyż jest ona następną produkcją firmy NC Soft – słynącego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając grę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron starcia, temu wyborowi pozostaniesz lojalny już na całą rozgrywkę. W kolejnym etapie postanowimy, którą profesję bohatera wybieramy. Autorzy Aion przekazali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się wyjątkową kombinacją skillów i atrybutów. Pokaźny świat Aion i jego otwartość na eksplorację pozwoli ci zwiedzić każde miejsce na mapie i przemierzać ogromne dystanse przy pomocy twoich skrzydeł. Tak więc potężny świat gry stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym całą masą wyimaginowanych potworów i potężnych bossów, stojących na straży swoich ziem.
W tym świecie nikomu nie będzie brakowało również pojedynków z innymi grającymi, przedstawicielami wrogiego ludu.
Wkrocz do świata Aion, zrzeszając się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym przeciwnikiem staną się dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.