ALARM112

Alarm112

Emocje przechodzą przez okres wzmożonej eskalacji! Sytuacja w mieście wymaga natychmiastowej interwencji, czy zapanujesz nad swoimi nerwami i poprowadzisz jednostki ratunkowe do heroicznej akcji?

Gra w Alarm112 jest całkowicie darmowa, za jej pomocą już po bezproblemowej rejestracji przenosimy się na teren miejski, który od tej pory podlega naszej ochronie. Mocno zabudowany obszar miasta to wylęgarnia wszelkiego typu zdarzeń, do których opanowania musimy dysponować odpowiednie służby ratownicze i porządkowe.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Gra została opatrzona w bardzo dobrze przygotowany samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze ważne decyzje i zapozna nas z możliwościami interfejsu. Dzięki niemu bez większych problemów będziemy w stanie prowadzić dalszą rozgrywkę samodzielnie. Twórcy gry postawili także mocny nacisk na kooperację między graczami, którzy mogą wspierać się nawzajem, użyczając sobie dostęp do potrzebnych jednostek.

Tak więc w sytuacji kryzysowej zawsze możemy skorzystać z pomocy sąsiednich miast lub zarobić dodatkowe fundusze na jednostkach, które w danej chwili nie są potrzebne w naszym rejonie działania. Z najbardziej zaprzyjaźnionymi dyspozytorniami możemy nawiązać stałą współpracę, łącząc się w stałe grupy wzajemnego wsparcia. W Alarm112 nie zabrakło także możliwości nabycia waluty premium, za sprawą której przyśpieszymy rozwój infrastruktury użytku publicznego lub zasilimy budżet własnej dyspozytorni.

Jeśli chcesz przeżyć emocjonujące chwile, to nie zwlekaj ani chwili, ale przystąp do rejestracji i wyrusza na zagrożonych żyć oraz majątków.

One Response to ALARM112

  1. nie działa pisze:

    dlaczego nie działa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.