Anno Online

Darmowa Online została osadzona na przeglądarce, gdzie skupiono się na ekonomii. Równie istotnym aspektem rozgrywki jest mądra strategia, za pomocą której będziemy mogli podbijać nowe ziemie pod rozbudowę naszego królestwa. Scenografia osadzona jest w scenerii przypominających średniowiecze. jest dalszym ciągiem popularnej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

Fabułę gry inałgurujemy na wyspie-matce, która jest kluczowym miejscem rozgrywki. Z jej pomocą będziemy tworzyć własne kupieckie imperium. Nie możemy zapominać o swoich obywatelach i powinieneś troszczyć się o ich potrzeby. Będziesz miał możliwość spełnić życzenia mieszkańców wznosząc konstrukcje, nadzorując pracę i zużycie materiałów. Twoi mieszkańcy, aby mogli się rozwijać będą stale domagali się nowych udogodnień. Będziesz się musiał porządnie przyłożyć do tego, aby rozbudować własną wyspę i dbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego żywota dzięki czemu będą się odwzajemniać ciężką pracą i wysoką produktywnością.

Wraz z postępami w grze dojdziesz do wniosku, iż aby zaspokoić kolejne wymagania obywateli niezbędnym etapem stanie się zagarnięcie dalszych miejsc. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na dobrym poziomie. Imperium będzie potęgą, jeśli odkryte wyspy rozsądnie scalisz szlakami handlowymi.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w serii Anno jest to, że władcy będą mogli tworzyć własne społeczności i działać razem w celu osiągnięcia wzniosłych celów i wypełniania misji nieosiągalnych dla samotnego gracza.
Gra Anno Online to nie byle gratka dla graczy, które pragną przyjemnie spędzić czas i wiedzą jak dobrze zarządzać imperium!.

Sprawdź czy i Ty potrafisz! Na co czekasz? Sprawdź się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.