Campo Kickers

Weź na swoje barki odpowiedzialność za los przekazanej ci drużyny, poprowadzisz ją przez szereg starć piłkarskich, a humorystyczna rzeczywistość Campo Kickers rozbawi cię do łez.
Oryginalność Campo Kickers tkwi przede wszystkim w tym, że nasza gra nie opiera się na prowadzeniu ligowej drużyny piłkarskiej. Staniemy przed obowiązkiem stworzenia amatorskiej drużyny niedzielnych kopaczy piłki, którzy staną do boju o własną karierę na murawie!
Na starcie rozgrywki będziemy mogli wybrać, który z trojga dostępnych prezesów zatroszczy się o sukcesy naszego zespołu. Każdy prezes to zróżnicowane techniki ibonusy przekazywane klubowi wraz z rozpoczęciem gry.
Wybór odpowiedniego prezesa to deklaracja, w jakich warunkach chcemy zacząć grę. Mamy trzy warianty: ogrom pieniędzy, ale słabych piłkarzy – niewiele środków i zdolnych zawodników lub tryb zrównoważony.
Później dokonamy wyboru trenera, który to od tej chwili będzie pracował nad przygotowaniem naszego składu. Podobnie do wyboru prezesa, także tutaj zyskujemy do wyboru trzech aplikujących.
Tak więc mamy możliwość wyboru zdolnego taktyka lub szkoleniowca zdolnego poruszyć serca zawodników – motywując ich do lepszego zaangażowania, jak i świetnie wykształconego szkoleniowca studiującego jak nikt inny teorię treningu.
Po całym procesie rejestracji, zostaniemy rzuceni w wir zadań przez które przeprowadzi nas bardzo intuicyjny samouczek.
Campo Kickers została zaprojektowana w świetnie opracowanej oprawie graficznej, która zapewnia nam wiele pozytywnych wrażeń.
W roli zarządcy klubu będziemy zobowiązani wypełniać szereg zadań, a poziom zaawansowania gry budzi zachwyt. Autorzy przekazali nam całą masę możliwości rozwoju naszego stadionu i szatni, jak również ogrom form przeprowadzania treningu i szkolenia naszego trenera!
Żaden klub nie przetrwa bez stosownego zaplecza finansowego, a więc przy wsparciu naszego skarbnika będziemy mogli negocjować warunki z lokalnymi biznesmanami, począwszy od urzędu gminy, a kończąc na ogromnej fabryce.
Zorganizuj wlasny team i już w tej chwili dołącz do boju o przysługujące ci miejsce w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.