DESERT OPERATIONS

Desert Operations

Pustynny klimat, atmosfera wojny, cierpienia i zniszczenia. Specjalistyczne jednostki czekają na ostateczne rozkazy, czy weźmiesz na siebie odpowiedzialność za los milionów ludzkich istnień?

Rozgrywkę w Desert Operations rozpoczynanym zupełnie za darmo dokonując rejestracji, która pozwoli zaistnieć nam w tej rzeczywistości. Początkowo otrzymujemy pod władanie marnie zagospodarowaną bazę wojskową, której elementarne zdolności produkcyjne i bojowe w szybkim czasie musimy pomnożyć. Tak więc naszym podstawowym celem stanie się próba wykreowania na mocnym fundamencie zaplecza produkcyjno-wydobywczego, dzięki któremu zapewnimy naszym budowniczym, wynalazcom i konstruktorom niezbędne do dynamicznego rozwoju .

Interfejs gry został wykonany w bardzo przystępny sposób, dlatego zaznajomienie się ze sposobami prowadzenia rozgrywki nie będzie dla nas trudne, co ułatwi nam przygotowany przez twórców samouczek. Inspiracją do gry w Desert Operations, poza czynnikiem motywującym w postaci światowego rankingu gry są także realne nagrody, które przygotowali dla najbardziej oddanych graczy producenci gry. Na szczególną uwagę z naszej strony zasługuje także system prowadzenia walki, który w tej pozycji został znakomicie dopracowany, a jego moduły ulegają nieustannemu rozwojowi.

Pozwala on nam na pełne zaangażowanie się w bitwy poprzez możliwość decydowanie o taktyce i ruchach poszczególnych jednostek w kilku momentach trwania starcia. Pozostaje tylko niezwłocznie przejść do rejestracji i zakosztować na własnej skórze niesamowitego klimatu gry strategicznej, opatrzonego w sprawnie funkcjonujący silnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.