EREPUBLIK

eRepublik

Daj świadectwo swojego zaangażowania w losy własnego , rozpoczynając swój wirtualny żywot i zabiegając o pomyślność całego narodu.

w eRepublik to wierna symulacja sytuacji geopolitycznej tych wszystkich państw świata, których rozpoczną grę i włączą się do społeczności. Gra jest całkowicie darmowa i daje nam możliwość opowiedzenia się po stronie kraju, który chcemy reprezentować. Każe społeczeństwo to odmienna sytuacja gospodarcza, militarna i . Raz dokonany wybór nie zaważy na całym naszym wirtualnym życiu, gdyż w każdym momencie możemy podjąć decyzję o zmianie miejsca zamieszkania.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Nie tylko w obrębie jednej prowincji kraju, ale także między kontynentami. Centrum funkcjonowania gry jest mapa taktyczna prowincji, których zdolności produkcyjne są dobrem pożądanym przez każdy kraj. Odpowiednie działanie wśród wirtualnej społeczności może umożliwić graczowi aktywny udział w wyborach prezydenckich czy parlamentarnych, czego zapowiedzią jest wstąpienie w szeregi jednej z działających partii. Każdy obywatel musi także wykazywać dbałość o sytuację na froncie poprzez udział w bitwach i wspieranie armii swojego kraju.

W tej pozycji zupełnie nic nas nie ogranicza, możemy poprowadzić swoje życie wedle własnego uznania. Okazując ignorancję wobec toczących się wojen lub angażując się w nie aktywnie i na tym budować swoją potęgę. Może pracować w charakterze dziennikarza, będącego komentatorem bieżących zdarzeń lub działającym w sferze rozrywki. eRepublik to także wspaniała opcja dla wszystkich tych, którzy chcą poddać próbie swoją przedsiębiorczość.

Możemy stać się właścicielami fabryk, miejsc wydobycia surowców czy sklepów, w których sprzedamy swoje produkty. Nowi są bardzo szanowani i oferuje się im ogromne wsparcie ze strony rządu i organizacji paramilitarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.