Garbage Garage

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji sprawdzić się jako administrator autoszrota, to stajesz teraz przed niepowtarzalną szansą, by tego spróbować!
Wskocz do świata Garbage Garage i stań przed zadaniem rozbudowania na początku marnie działającego złomowiska, by w niedalekiej przyszłości zostać prawdziwym potentatem w tej branży. Twoim elementarnym celem zostanie przejmowanie pojazdów skierowanych do zezłomowania i rozkładanie ich na części pierwsze. Każda część pozyskana z rozłożenia pojazdu jest dla naszego szrota dochód,możemy sprzedać ją na giełdzie. Giełda działa na zasadzie autentycznej giełdy, bardzo często losując aktualne ceny określonych podzespołów. Także nieoceniona będzie twoja szybkość w obieraniu decyzji.
Pozyskane pieniądze zainwestujemy w szrota, tak aby umożliwić sobie obsługę coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Sprzedaż podzespołów to nie jedyna opcja ich spożytkowania, gdyż gra proponuje nam także opcję składania nowych – unikalnych pojazdów z pozyskanych części. Grając będziesz niejednokrotnie doświadczany chociażby przez groźbę utraty płynności finansowej, z czego wyjdziesz wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Pamiętaj, że jedynie od ciebie zależy czy twój autoszrot rozrośnie się do miana gigantycznego przedsiębiorstwa, czy na wieki pozostanie prowincjonalnym złomowiskiem. Nie zwlekaj więc, ani sekundy – zbadaj własne przygotowanie do bycia prawdziwym przedsiębiorcą.

One Response to Garbage Garage

  1. supergry-24 pisze:

    Grałem i polecam i oczywiście pozdrawiam mojego ziomka z tej gry garbatego! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.