GREPOLIS

Grepolis

Rzuć się w wir pracy przy konstrukcji majestatycznych budowli i organizacji życia starożytnego ludu przy akompaniamencie niepowtarzalnej, antycznej atmosfery!

Gra w Grepolis otwiera się na nas zupełnie za darmo, jak na prawdziwą produkcję przeglądarkową przystało. Tylko prosta rejestracja dzieli nas od możliwości wypalenia piętna na kartach historii starożytnej Grecji, która przeżywa okres wzmożonych działań wojennych i dynamicznego postępu. Rozpoczynając rozgrywkę stajemy przed koniecznością rozwinięcia małej osady, która trafiła właśnie pod nasze rozkazy.

Odpowiednie administrowanie zasobami ludzkimi i potencjałem gospodarczym umożliwi ci w bardzo szybkim czasie zaznaczenie własnej pozycji na mapie świata i da możliwość poszerzenia własnego terytorium. Przez elementarne działania przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek, dzięki któremu zapoznanym się z możliwościami interfejsu gry i bez problemów wkroczymy w samodzielną rozgrywkę.

We wszystkich problemach, na które natrafimy w toku gry pomoże nam zespół sprawnie działających moderatorów, którzy w tej pozycji sprawnie rozpatrują wszelkie zgłoszenia i udzielają koniecznych porad. Kreowanie klimatu antycznego świata nie byłoby pełne, gdyby zabrakło w nim odniesienia do wątków mitologicznych i wdrożenia ich do samej rozgrywki. Twórcy pomyśleli o tym aspekcie i umożliwili nam przekazanie miast pod patronat jednego z czterech bóstw, które oczekuje od swoich wiernych stosownej czci. Zadowolony patron nie poskąpi naszej ziemi licznych łask.

Pełna koordynacja działań, sumienność w wypełnianiu powierzonych ci zadań i systematyczność w trosce o sprawy osady to najprostsza droga do sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.