IKARIAM

Ikariam

Mitologiczny, wykreowany na potrzeby gry świat osadzony w realiach antycznej rzeczywistości otwiera przed nami swoje podwoje, oczekując pojawienia się upragnionego bohatera.

Grę w Ikariam możemy rozpocząć całkowicie za darmo, przechodząc przez bezproblemową rejestrację, po której otrzymujemy we własne władania mizernie zagospodarowaną osadę. Poprzez odpowiednie działania musimy spożytkować potencjał gospodarczy naszych ziem, aby w niedługim czasie przekształcić je w prężnie działające imperium. Gra przesiąknięta jest wątkiem mitologicznym, który nadaje jej wyjątkowy charakter i budzi w nas zaciekawienie.

Osada, którą przyjdzie nam kontrolować zlokalizowana będzie na jednej z wysp ogromnego archipelagu. Dlatego, aby osiągnąć w grze wymierne wyniki musimy zabiegać o prowadzenie w pełni skoordynowanych posunięć. Poprzez inwestowanie potencjału intelektualnego naszych mieszkańców, uzyskujemy technologie i wynalazki, które pozwolą nam na wyprzedzenia przeciwników w niekończącym się wyścigu zbrojeń.

Nie licz na to, że sielankowe trwanie będzie wieczne. W końcu zazdrość sąsiadów sięgnie zenitu i wyciągną rękę po twoje dobra. Istotne będzie więc wyszkolenie odpowiednio silnej armii, która zapewni pełną suwerenność naszych wysp. Czy jesteś na tyle zdeterminowany i silny, aby wkroczyć do świata wojny i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.