IMPERIA ONLINE

Na wskroś przesiąknięte wojną ziemie niezmiennie wyczekują potężnego władcy, który obejmie silnym ranieniem i swoimi wpływami zwaśnione królestwa, aby zaprowadzić upragniony pokój.

Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo. Rozgrywkę rozpoczynamy od rejestracji, po której niezwłóczenia trafiamy w rejon działania i podejmujemy decyzje odnośnie nacji, którą poprowadzimy do zwycięstwa. Przez pierwsze decyzje w grze przejdziemy przy asystencji przygotowanego przez twórców samouczka, za sprawą którego bez problemu zaznajomimy się z możliwościami interfejsu .

Tylko doprowadzenie do pełnej stabilizacji politycznej i ekonomicznej naszych włości może przynieść nam sukces. Tak więc, w pierwszej kolejności musimy zadbać o stałe i regularne zaopatrzenie naszych budowniczych, wynalazców i konstruktorów w niezbędne surowce. W początkowym etapie gry będziemy znajdowali się pod ochroną, dzięki której zyskamy cenny czas na poszerzenie infrastruktury wydobywczej i przemysłowej, aby stworzyć podwaliny imperium.

W następnej kolejności pamiętaj o potrzebnie wyszkolenia profesjonalnej armii, która bez trudu zapewni twoim obywatelom pokój i bezpieczeństwo, a w przyszłości poszerzy granice twojego królestwa. wymaga od gracza pełnego zaangażowania i wykazania się nieprzeciętnymi umiejętnościami planowania działań zarówno militarnych jak i politycznych.

Poczuj na własnej skórze niesamowity klimat głębokiego średniowiecza i zawalcz o swoje racje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.