KHANWARS

KHANWARS

Dasz pogrążyć się w fantastycznie zaprojektowanym świecie gry, gdzie epickie bitwy oparte o historyczne przesłanki są codziennością i swoim rozmachem wprowadzą w rozterkę najlepszych strategów?

KhanWars to wyjątkowo prosta gra przeglądarkowa, której mocną stroną jest przede wszystkim niesamowity, dający się poczuć klimat głębokiego średniowiecza. Rozgrywkę rozpoczynamy zupełnie za darmo, przechodząc przez bezproblemową rejestrację, po której natychmiast zostaniemy przeniesieni w rejon prowadzonych działań. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki dokonujemy wyboru nacji, po stronie której będziemy walczyli o honor i bogactwo.

Od tej chwili tylko w twoich rękach leży los królestwa, które liczy na twój administratorski zmysł i zdolność podejmowania najbardziej korzystnych decyzji. W grze nigdy nie dochodzi do sytuacji w której część graczy osiąga wyżyny rankingu gry i żadna siła nie jest w stanie ich stamtąd usunąć, gdyż cały serwer ulega zresetowaniu w terminie określonym przez administrację.

Tak więc ze startem nowej tury musimy wykorzystywać swoje doświadczenie nabyte w poprzednich, aby doprowadzić do jak najbardziej dynamicznego rozwoju królestwa. Interfejs gry został zaprojektowany bardzo intuicyjnie, dlatego zapoznanie się z nim nie wymaga od gracza zbyt dużych pokładów czasu. Samouczek, jaki przygotowali twórcy wprowadzi jeszcze bardziej ułatwi nam to zadanie, a przy jego pomocy nabędziemy zdolności dzięki którym pewnym krokiem wejdziemy w samodzielną rozgrywkę.

Jeśli lubujesz się grach strategicznych, to z pewnością w twojej karierze nie może zabraknąć epizodu związanego z KhanWars.

One Response to KHANWARS

  1. supergry-24 pisze:

    Wracają wspomnienia <3 sojusz Retsy pozdrawia ! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.