Klondike

Klondike

się zaczyna! Gra o młodym podróżniku, który chce odnaleźć swojego zaginionego ojca. Wyrusza on w podróż, biorąc w drogę wyłącznie kilka listów ojca, choć sam nie wie, jak długo mogą potrwać poszukiwania. Będzie musiał wykonać wiele zadań i niejednokrotnie dowieść swojej odwagi zanim trafi na ślady prowadzące do jego ojca. Wyrusz z nim w podróż, a doświadczysz jednej z najbardziej ekscytujących przygód swojego życia. Spotkaj lokalnych mieszkańców i odkryj najpiękniejsze zakątki Ameryki Północnej. Dzięki ciężkiej pracy i odwadze pokonasz wszystkie trudności życia w dalekiej krainie.

Klondike to jednak nie tylko poszukiwania ojca. To także możliwość znalezienia niezliczonych skarbów. Ale uważaj – wielu śmiałków zginęło tutaj w poszukiwaniu złota. Wśród śnieżnych zasp i zamieci łatwo zgubić ślad i zejść z właściwej ścieżki. Jednak z odrobiną wyczucia i zaangażowania na pewno uda ci się wykonać kolejne . Twoje starania zostaną nagrodzone – będziesz mógł zbudować własne w Dolinie Niebieskich Gór, gdzie możesz zostać nawet burmistrzem. Kto wie – w Klondike wszystko jest możliwe.
Zwróć także uwagę na jedyną w swoim rodzaju oprawę graficzną, zabawne animacje i interesujące szczegóły.
Nie zapomnij również, że nie jesteś w Klondike sam. Większość zadań możesz wykonać razem ze znajomymi. A razem z nimi gra się jeszcze przyjemniej!
Klondike to gwarancja przeżycia wspaniałych przygód i dobrej zabawy. Na co więc czekasz? Przygoda życia czeka na Ciebie!
Klondike to wyjątkowa farmerska gra społecznościowa. Od samego początku zachwyca swoją historią, grafiką oraz szerokim wyborem misji i zadań. Podobnie jak w innych grach farmerskich stopniowo zdobywa się kolejne poziomy w grze. Nowość polega na tym, że istnieją różne sposoby, aby tego dokonać.

Poniżej prezentujemy różne sposoby i triki na przyspieszenie postępu w grze. Przeczytajcie uważnie, jeśli chcecie szybciej zmienić wasze otoczenie:
1. Historia:
Oczywiście możecie przechodzić do kolejnych etapów gry, wyłącznie poprzez sianie roślin i zbieranie plonów. Ominie was jednak wtedy spora część zabawy. Producenci Klondike przygotowali fascunjącą historię, która nie tylko trzyma w napięciu, ale dostarcza także dodatkowych korzyści. Im dalej dotrzesz, tym lepsze możesz zdobywać i łatwiej będzie ci się grało.
2. Dodatkowe :
W Klondike czekają na Ciebie liczne misje dodatkowe – możesz je wybrać już od samego początku gry. Radzimy jednak, wypełnić je dopiero, gdy same się pojawią. Są dość łatwe do wykonania, nie wymagają użycia wielu surowców, a dają przy tym wspaniałe rezultaty. Im więcej tych zadań wykonasz, tym lepsze i ciekawsze polecenia będą się pojawiać.
3. Zapraszanie znajomych:
Siła całej grupy jest zawsze większa niż jednej osoby i podobnie jest w tej grze. Klondike pozwala ci zapraszać i mieć tak dużo znajomych, ile tylko chcesz. Możesz korzystać z zaproszeń przez e-mail, Facebooka lub Google. Jest kilka powodów, dla których warto grać wspólnie z innymi. Na przykład, kiedy już dodałeś znajomych, możesz zawsze ich odwiedzić, zebrać wiele przydatnych surowców. Możecie także wysyłać sobie wzajemnie szczególne prezenty i współzawodniczyć ze sobą. Im więcej masz znajomych, tym szybciej dokonasz postępu w grze.
4. Odkrywanie nowych terytoriów:
Twórcy gry stworzyli nie tylko fascynującą historię i liczne misje, ale przygotowali także szaleńczo rozległe terytorium gry, podzielone na mniejsze pod-obszary. Każdy z nich różni się od pozostałych chociażby surowcami. Otwieranie i odkrywanie nowych obszarów daje Ci dodatkowe punkty doświadczenia i kolekcji. Nawet jeśli zdobycie ich wymaga nieco trudu (musisz przygotować jedzenie i zadbać o schronienie), korzyści zdecydowanie przewyższają koszty.
5. Częste wizyty:
Co każdą 9 godzinę, dostaniesz ‚Witaj ponownie Bonus’, który z pewnością się opłaca. W grze znajdziesz także duże Koło Fortuny, pełne przydatnych nagród – Monet, Energii, które mają duże znaczenie dla Twojego postępu w grze. Dodatkowo: im więcej dziennych bonusów wypełnisz, tym lepsze nagrody dostaniesz. Liczy się wszystko, także małe bonusy będą coraz ciekawsze wraz z postępem w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.