Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną królestwie, podzielonym między 3 rywalizujące odłamy, przeżycie i dobrobyt są priorytetem silnych. W grze Legends of Honor mury wznoszą się, a walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, gromadź wojska i szykuj bohaterów do !

Legends of Honor to gra przeglądarkowa MMO, łącząca wartką akcję ze strategicznym wznoszeniem królestwa, w której natychmiastowe zamierzenia potrafią zdecydować o wspaniałym sukcesie lub miażdżącej przegranej. Nie wszystkie jednak zwycięża się na mieczem, a strategia konstrukcji wielkiego zamku jest równie ważna co wygrywanie epickich konfrontacji PvP. Jako pan na zamku musisz konstruować wspaniałe budowle, rekrutować żołnierzy i dążyć do tego, by fortyfikacje oparły się naporowi bezwzględnych wrogów. Czy masz to, czego trzeba, by stać się legendą honoru?

Gra Legends of Honor konsoliduje w sobie błyskawiczną wojnę, przemyślaną rozbudowę i zarządzanie jednostkami, dlatego też gracze muszą planować rozważnie i napadać nieprzyjaciół bez zahamowań, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w gruzowisko.

W grze dostępna jest obszerna mapa średniowiecznego świata, która pozwala na bezproblemowe poruszanie się i szczegółowe planowanie bitew. Rekruci otrzymują premie do ataku i kary do obrony w związku od rodzaju terenu. Bohaterowie są w stanie konstruować w lasach pułapki na wrogie odziały i wchodzić na wzniesienia, by oglądać okolicę i wypatrywać nadejścia przeciwników.

W tej grze przeglądarkowej nie jesteś zobligowany toczyć wojny w pojedynkę. Złóż przyrzeczenie wierności jednej z 3 arystokratycznych frakcji i zawieraj potężne z ludzmi z całego globu, aby zjednoczonymi wojskami dominować w zaciekłych potyczkach PvP, które zobrazują żywot tych średniowiecznych krain.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.