LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

Lord of ultima to darmowa strategiczna gra przeglądarkowa w której dostajecie szanse na zbudowanie ogromnego imperium. Twórcą tej gry jest studio EA Phenomic, twórca takich gier jak Settlers Online czy Battleforge.

Celem tej gry jest zbudowanie wielkiego i potężnego imperium, największego w ówczesnym świecie. Zaczynamy od rozbudowy naszej niewielkiej osady w coraz to większe miasto, aż do metropolii. Na początku osada będzie bez jakiejkolwiek fortyfikacji obronnych wiec zadbać trzeba o bezpieczeństwo mieszkańców, aby gospodarka mogła się spokojnie rozwijać. Do jej rozwoju będziesz musiał wykazać się umiejętnościami handlowymi, zawierając m.in. umowy handlowe z sąsiadami. potrzebne do budowy i rozwoju będziesz pozyskiwać budując kopalnie, chaty drwala, farmy oraz wiele innych. Trzeba zadbać o odpowiednią ilość surowców do rozwoju miasta.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Po pewnym czasie zacznie brakować miejsca do rozbudowy i osiedlenia. Nie każde tereny będzie można przyłączyć pokojowo, ponieważ zamieszkiwane są one przez różne ludy. Dlatego trzeba zbudować silną armię, mamy do wyboru dwadzieścia jednostek armii, wiele urządzeń oblężniczych oraz flotę. W celu zwiększenia swojej siły i bezpieczeństwa zawieraj sojusze z innymi graczami.

W tej grze wykażesz się ponadprzeciętnymi umiejętnościami strategicznymi, tylko od twoich umiejętności i zdolności zależy wielkość i siła imperium jakie stworzysz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.