MONDOFOOT

MondoFoot

Spragniona pewnej opieki piłkarska być może oczekuje właśnie ciebie! Wykorzystaj cały swój potencjał, aby poprowadzić ją do chwały i upragnionego zwycięstwa!

Mimo oczekiwań, gra MondoFoot nie odzwierciedla sucho realiów tradycyjnych gier managerskich, ale łączy w sobie niesamowite elementy rozgrywki ! Wszystkie możliwe do podjęcia w grze działania określają karty do gry, który otrzymujemy na poszczególnych etapach zaawansowania. Gra jest całkowicie darmowa, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja po której nasze konto zasili niezwłocznie zestaw 33 kart.

Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego twoje zaangażowanie i sumienne realizowanie obowiązków wpłynie znacząco na sukcesy drużyny i jej sytuację ekonomiczną. Twórcy gry przygotowali świetnie funkcjonujący rynek transferowy, na którym zamiast piłkarzy możemy wymieniać wspomniane wyżej karty. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozgrywka nigdy nie zostanie zatrzymana przez posiadanie nieodpowiednich kart.

jakie przyjdzie nam rozegrać także muszą odbywać się pod naszym czujnym okiem, gdyż silnik gry umożliwia nam modyfikację taktyki i składu w czasie jego trwania. Głównym celem rozgrywki jest osiągnięcie wszystkich możliwych tytułów i wykreowanie najwspanialszej drużyny.

MondoFoot to pozycja otwarta na każdego, nie tylko pasjonata futbolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.