MONDOVETO

MondoVeto

Tym razem za sprawą gry przeglądarkowej otrzymamy angaż do służby w obronie zdrowia i życia wspaniałych zwierząt, które odwiedzą naszą klinikę!

Grę w MondoVeto rozpoczynamy zupełnie za darmo, przechodząc przez rejestrację i przenosząc się w rejon naszych działań. Głównym celem rozgrywki jest poprowadzenie młodego lekarza weterynarii po szczeblach jego zawodowej kariery. Gra rzuci nam wyzwania odnośnie chorób i fizycznych urazów zwierząt, jakich zwyczajowo doświadczają podczas swojego życia.

Tylko sumienne wywiązywanie się z obowiązków i zdolność powiązywania ze sobą faktów zapewnią nam sukcesy w tej morderczej pracy. Twórcy gry zaprojektowali także wspaniały system kooperacji pomiędzy graczami, którzy mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami i nawzajem użyczać sobie usługi.

Czynności jakich podejmiemy się w trakcie leczenia zwierząt oparte są na minigrach, których pomyślne ukończenie pozwoli nam poprawnie wykonać cały zabieg. Jako administratorzy klinki leczenia chorób zwierząt musimy także zabiegać o jakość zatrudnianego przez nas personelu, który niejednokrotnie wyręczy nas z większości prac i poprawi sprawność świadczonych usług.

Niewinne i spragnione pomocy oczekują twojego oddania, czy jesteś już gotowy do pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.