OGC OPEN

OGC Open

OGC Open to niesamowita produkcja przeglądarkowa, za sprawą której zupełnie darmowo możemy zakosztować wspaniałego klimatu prestiżowych rozgrywek golfowych!

Od rozpoczęcia emocjonującej rozgrywki dzieli nas wyłącznie szybka rejestracja, po której przenosimy się do panelu tworzenia wizerunku własnego golfisty. Zaprojektowany w grafice trójwymiarowej świat daje nam wiele możliwości modyfikacji wyglądu kierowanego przez nas zawodnika. Nie musimy także obawiać się, że rozbudowany silnik gry okaże się nie do przejścia dla zupełnych amatorów golfa.

Twórcy przygotowali bardzo rozbudowany samouczek, który zawiera szereg materiałów video wprowadzających nas zarówno w zasady gry w golfa, jak i możliwości interfejsu OGC Open. Cała gra to przeglądarkowe wydanie encyklopedii i katalogów z zakresu historii gry, technik prowadzenia rozgrywki, jak również wszelkiego typu uposażenia. Swojego zawodnika musimy zaopatrzyć w szereg sprzętów, który jest dla nas dostępny za odpowiednie pieniądze z bardzo szerokiego arsenału.

Wraz z rozpoczęciem gry wejdziemy w posiadanie podstawowego wyposażenia, którego możliwości musimy wykorzystać maksymalnie, aby zarobić pieniądze na dalszy rozwój. Za każde sensowne posunięcie w grze zyskujemy drogocenne doświadczenie, które przekształca się w punkty trenerskie i otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. W grze funkcjonuj także bardzo mocno rozbudowany moduł turniejów, w których możemy od samego początku brać udział, a są one nieocenionym źródłem funduszy i doświadczenia.

Ranking gry jest regularnie resetowany w momencie zakończenia bieżącego sezonu, dlatego musimy wykorzystać swoje umiejętności nabyte z poprzednich edycji, aby w następnej jeszcze skuteczniej rozwinąć swojego zawodnika. OGC Open to pozycja przygotowana dla każdego, swoją prostotą i swoim klimatem zaciekawi nie tylko fanów golfa.

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.