PGR Online

PGR Online – odpocznij od wymagających gier, spokojna polska czeka na Ciebie.

PGR Online to świetna gra przeglądarkowa odpowiednia zarówno dla małych, jak i dla dużych. Jej uniwersalność wiekowa opieraj się na prostej rozgrywce i nieskomplikowanych zadaniach, jednak mimo to gra potrafi wciągnąć na bardzo długi czas.

Do zadań gracza należeć będą: sianie, zbieranie plonów i handlowanie naszym gospodarczym dorobkiem. Może to wydawać się pozbawione polotu, jednak rzeczywistość jest nieco inna. W erze skomplikowanych gier bazujących na logicznym myśleniu potrzeba jest czegoś, co da nam łatwą przyjemność. PGR Online nie będzie wymagać od nas dostosowania sie do rozgrywki – nic złego sie nie stanie, jesli z powodu obowiązków nie będziemy mogli na czas wejśc do gry. Tu spóźnialscy nic nie tracą!

Gracz siejąc i zbierając plony otrzymuje punkty doświadczenia, których odpowiednia ilość gwarantuje awans na wyższy poziom, w nagrodę za to gracz otrzymuje możliwość wykupienia w sklepie nowych rodzajów ziaren i ich uprawę. Z czasem będzie on też mógł wybudować swój własny młyn, suszarnię, przetwórnię i inne budynki, które jeszcze bardziej urozmaicą jego asortyment.

Bardzo ważnymi elementami gry są handel i wykonywanie zadań. Pieniądze możemy zarabiać na dwa sposoby: sprzedając plony i produkty innemu graczowi, ustalając własną cenę, lub obsługując klientów czekających w kolejce przy wejściu do gospodarstwa. Co się zaś tyczy wykonywania zadań – w nagrodę można otrzymać bardzo ciekawe i użyteczne przedmioty, a przede wszystkim – dodatkowe punkty doświadczenia oraz zezwolenia na zagospodarowanie kolejnycyh terenów.

Podoba się? Więc nie czekaj i zarejestruj się za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.