PLEMIONA

Plemiona

Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na polskiej scenie, czy ty także dasz porwać się w wir średniowiecznego klimatu, opatrzonego w epickie bitwy i godziny spędzone na planowaniu kolejnych posunięć?

Od rozpoczęcia niesamowitej przygody dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której zostaniemy przeniesieni w rejon działań. Wraz ze startem w grze otrzymujemy pod własne rozkazy marnie zagospodarowaną osadę, która bieżący potencjał musi okazać się dla nas wystarczający do ustanowienia jej w niedługim czasie kwitnącym imperium.

Jeśli zadbasz o stabilny węzeł gospodarczy i zapewnisz twoim budowniczym, konstruktorom oraz wynalazcom stały dostęp do najpotrzebniejszych surowców, to z pewnością uda ci się zwyciężyć. Grając w Plemiona nie wolno nam odsunąć na dalszy plan aspektu militarnego, gdyż w każdej chwili sielankowe trwanie może przerwać bezwzględna agresja żądnego naszych dóbr sąsiada.

Elitarnie przygotowana armia będzie dla twoich mieszkańców gwarantem suwerenności i bezpieczeństwa. Istotnym aspektem rozgrywki jest także związanie się z jednym z wielu funkcjonujących w grze plemion, które zrzesza w jednej sprawie kilku szukających współpracy zarządców.

Jeśli okażesz się rozsądnym władcą i będziesz podejmował przemyślane decyzje, nie zaniedbując żadnej z płaszczyzn rozwojowych to osiągniesz zamierzony sukces. Przystąp więc do rejestracji i daj świadectwo swoich poglądów oraz racji!

3 Responses to PLEMIONA

  1. gry mmorpg pisze:

    Świetny tekst…

  2. Battle of Beasts pisze:

    Świetny opis.

  3. supergry-24 pisze:

    Nie grałem ale słyszałem dobre opinie ; )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.