SEAFIGHT

SeaFight

Lazurowa tafla wody, karaibski klimat i wspaniale zaprojektowana, piracka rzeczywistość osadzona w świecie z elementami . To wszystko czeka na ciebie za sprawą SeaFight!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę wcielamy się w rolę bezlitosnego wilka morskiego, na którego drodze stanie niezliczona ilość wodnych kreatur. Właśnie przeciwko nim skierujemy większość swoich działań, w które wejdzie dążenie do wyszkolenia elitarnej załogi i modernizacji posiadanego przez nas okrętu. Interfejs gry został osadzony w bardzo lekkiej i miłej dla oka grafice trójwymiarowej.

Przez pierwsze działania przeprowadzi nas samouczek, za sprawą którego zapoznamy się z możliwościami silnika gry i przygotujemy się do samodzielnej rozgrywki. Gra umożliwia nam stworzenie kapitana, którego poprowadzimy po szczeblach pirackiej kariery zupełnie od podstaw, włączając w to szereg cech i wizualnych gadżetów. W chwilach wytchnienia od walki musimy pamiętać o tym, aby zawijać do portów i zadbać o stan naszego okrętu, uzupełnić zapasy i rozwijać załogę.

SeaFight to pozycja dla osób o sprecyzowanych charakterach, wymagająca zdolności pragmatycznego myślenia i podejmowania decyzji ze świadomością ich konsekwencji. Wkrocz do wspaniałego świata i poprowadź do boju swój okręt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.