Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł wykonał samodzielny polski zespół. Gra jest i dostępna w przeglądarce. Gra jest również dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w odsłonie na telefon.

Gra Shadow Time łączy w sobie wiele wątków z historii znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w krainie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zaburzona przez Jeźdźców Apokalipsy pragnących przejąć panowanie. Zło w postaci potworów, przeróżnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po krainie. W tym miejscu pojawia się nasz , który ma za zadanie zapobiec całej tej tragedii.

Na starcie rozgrywki przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa dysponuje indywidualnymi atrybutami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy zawód specyficzny dla każdej z kreacji.

W celu pozyskania kolejnych poziomów nie tylko trzeba walczyć z potworami. Należy rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz zadań związanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji również szereg zadań dodatkowych, które dają nam do dyspozycji wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Sama rozgrywka toczy się w otwartym świecie, tak więc mamy możliwość udania się tam, gdzie mamy ochotę. W miarę nabywania doświadczenia, nasz bohater może nauczyć się nowej techniki lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozbudowy naszego bohatera. System walki odbywa się w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.