Stronghold Kingdoms

Gra Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego (RTS), która pochodzi ze znanej serii Twierdza. Tak jak tamte tytuły, gra przenosi nas do realiów średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia przygody z tym tytułem należy pobrać i zainstalować ją na PC. Istotnym celem rozgrywki jest troska o rozwój oraz perfekcyjną osłonę naszych wiosek przed naszymi przeciwnikami.

Buduj osady i prowadź wielkie bitwy z pozostałymi przeciwnikami. Wspólnie ze swoimi żołnierzami stajesz w obronie swych terytoriów i ciągle powiększasz teren własnych wpływów.Dbaj o kwestie gospodarcze warowni i swych osad oraz zorganizuj silną armię, która będzie chronić twoje ziemie. Nie możesz zapomnieć aby dostarczać niezbędne surowce dzięki którym twój zamek będzie się rozwijał. Wytwarzaj lub kupuj od sąsiadów surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz przewagę nad przeciwnikami.W Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego wojownika, który zdobywa doświadczenie podczas rozgrywki. W ten sposób przeobrażasz się typowego, nieznanego farmera w szlachcica cieszącego się dużą sławą i poważaniem. Jeśli szczęście będzie ci sprzyjać, to wspólnie z własnym potężnym wojskiem otrzymać posadę namiestnika a nawet silnego króla.
W celu zaczęcia swojej zabawy z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do ściągnięcia małych rozmiarów klienta gry, który zapewni nam połączenie się z serwerem Stronghold i wykluczy konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Dzięki dołączonemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy opcję sprawnego aktualizowania gry i ściągania najnowszych informacji z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie czekaj więc ani minuty dłużej, gdyż każda minuta poza serwerem gry oddala możliwość zdobycia przez ciebie statusu imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.