SUPERSOLDIER

SuperSoldier

Wciel się w skórę rekruta i podejmij działania zmierzające do osiągnięcia szczytów w swojej wojskowej karierze!

Gra otwiera przed nami swoje podwoje zupełnie za darmo, a od angażu w ośrodku treningowym dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja. Pierwsze decyzje w grze podejmiemy przy asystencji samouczka, który wprowadzi nas w możliwości silnika gry i zaznajomi nas z jego graficznym interfejsem. Celem prowadzonej przez nas rozgrywki jest uzyskanie jak najwyższego rozwoju kierowanego przez nas wojaka.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dokonamy tego podejmując się różnych form treningu, dostępnych z bardzo szerokiego arsenału czynników wpływających na jakość wykonywanych przez nas obowiązków. Wszystkie treningi musimy opłacić z własnego, początkowo bardzo skromnego żołdu. Dlatego należy rozważnie podejmować się wszelkiego typu szkoleń, aby zyskać jak najbardziej dynamiczny i optymalny rozwój.

Zwyczajowo metodą pozyskiwania środków pieniężnych jest wywiązywanie się z różnych typów służby wojskowej, począwszy od tradycyjnych wart przy obiektach militarnych, a skończywszy na zagranicznych, elitarnych misjach. Kiedy znudzi nam się imanie takich form zarobkowych, możemy zejść na złą stronę i spróbować zagrabić majątek posiadany przez innych żołnierzy.

Zakosztuj wspaniałego, militarnego klimatu i przeżyj niesamowite przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.