TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Podejmij się kontroli nad bohaterską armią i opowiedz się po stronie jednej z najpotężniejszych monarchii w historii ludzkości, aby wziąć udział w epickich starciach za sprawą Terra Militaris!

Już teraz zupełnie za darmo możesz stać się człowiekiem, który zadecyduje o losach milionów istnień i obejmie swoimi wpływami bezkresne połacie terenu. Dokonaj bezproblemowej rejestracji i podejmij decyzję, która zaważy na całej rozgrywce. Dokonaj wyboru królestwa, dla którego od tej pory oddanie będziesz służył. Wciel się w rolę dowódcy na służbie Rzymu, Persji, Chin lub Egiptu.

Elementarnym celem rozgrywki jest zabieganie o dynamiczny rozwój kierowanego przez nas królestwa, aby w możliwie najszybszym czasie pozyskać dominację i panowanie nad światem. Rozpoczynając rozgrywkę, pod nasze rozkazy trafi nieznacznie zagospodarowany kawałek ziemi, którego bieżący potencjał musi okazać się dla nas wystarczający dla postępu i rozkwitu.

Zatroszcz się o stabilizację gospodarczą, aby zapewnić swoim budowniczym, konstruktorom i wynalazcom wszystkie niezbędne dla ich pracy . Kiedy już wykreujesz na stałym fundamencie węzeł gospodarczy i zapewnisz osadzie godny byt, przyjdzie pora aby pobudzić do działania swoich generałów i wyznaczyć im przemyślane rozkazy. Bohaterowie mogą zostać wyposażeni w szereg przedmiotów, które podnoszą ich zdolności bojowe, przez co zwiększa się skuteczność naszej armii.

Wsparciem dla naszych oddziałów będą elitarni generałowie, których znamy z lekcji historii i mitologii. Dla wszystkich, którzy czują się spragnieni kooperacji, twórcy przygotowali system sojuszy dzięki któremu znajdziemy dla siebie współbraci gotowych do walki ramię w ramię, dla jednego celu.

Rozgrywka odbywa się do momentu, w którym jedna z frakcji poszczyci się znaczącą dominacją w świecie gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.