THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Jeśli kiedykolwiek wykręcałeś się od gry w prześwietną serię Settlersów z powodu braku dostępu do niej, to teraz masz niesamowitą okazję, aby naprawić swój błąd i uzupełnić rażącą lukę w swojej karierze gracza!

Studio BlueByte przygotowało dla wszystkich fanów serii jej przeglądarkową kontynuację, która nawet na krok nie odstaje od swoich macierzystych produkcji! Świat gry osadzony w rewolucyjnej, trójwymiarowej grafice spełni oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych graczy i przyciągnie ich do ekranu monitora na długie godziny. Rozgrywka otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja.

Swoje pierwsze działania skieruj w kierunku rozbudowy węzła gospodarczego, którego stabilność będzie nieoceniona w pracy konstruktorów, budowniczych i wynalazców. Elementarne decyzje podejmiemy przy asystencji wysoce intuicyjnego samouczka, za sprawą którego przejdziemy do samodzielnej rozgrywki bez obaw i pewnym krokiem. Za każde sensowne działanie w grze zostaniemy uhonorowani punktami doświadczenia, które przyczyniają się do zdobywania przez nas kolejnych poziomów. Zależnie od nich uzyskujemy dostęp do kolejnych budowli i jednostek.

The Settlers Online to pozycja, która łączy w sobie cechy wielu gatunków gier, dlatego cieszy się tak ogromną gry walnością i popularnością. Osadników nie byłoby także bez kolorowych, ale całkiem poważnych i znaczących bitew. Na pewnym etapie gry, zaczniemy zabiegać o wyszkolenie odpowiedniej ilości silnych jednostek, za sprawą których poszerzymy własne wpływy i zabezpieczymy niepodległość posiadanego terytorium.

Twórcy gry nie zapomnieli także o możliwości łączenia się w sojusze, których odpowiednikiem w grze są gildie. Dołączając do jednej z nich zyskamy nowe znajomości poszerzymy własne horyzonty. Niejednokrotnie pomoc współbraci może okazać się nieoceniona w starciach z potencjalnymi oponentami.

Sumienne i regularne wywiązywanie się z obowiązków zarządcy osady w szybkim czasie przyniesie ci wiele korzyści i pozwoli na dobre zaistnieć w tym kolorowym świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.