TRAVIAN

Travian

Trzy starożytne mocarstwa ścierają się na europejskich polach, aby dać świadectwo potęgi swoich racji i wywalczyć dla narodu upragniony dobrobyt. Czy masz na tyle odwagi, aby zaangażować się w ten konflikt?

Spędzaj niesamowite chwile przy organizacji kolejnych znaczących dla twojego królestwa posunięć i pozwól poczuć swoim poddanym, że pod silną ręką władcy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie! Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru nacji, której od tej chwili pozostaniemy wierni już do końca.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji trzy starożytne kraje: Rzym, Galia, Germania. Obejmując władanie nad początkowo nieznacznie rozwiniętą osadą, musimy dołożyć wszelkich starań, aby przekształcić ją w prężnie działającą metropolię, centrum i ostoję naszych działań. Swoje pierwsze dążenia musimy skierować więc w stronę zapewnienia naszym osadnikom stałego i płynnego dostępu do surowców, aby nadać dynamiki prowadzonemu rozwojowi.

Rozważne administrowanie zasobami przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu w możliwie najkrótszym czasie. Przez pierwsze działania w grze przeprowadzi nas samouczek, dzięki któremu poznamy możliwości silnika gry i zaznajomimy się ze strukturą interfejsu gry. Travian to pozycja wielokrotnie nagradzana prestiżowymi tytułami ze świata gier przeglądarkowych, jej twórcy nieustannie pracują nad rozwojem silnika gry i podejmują się organizacji kolejnych konkursów CDP ze wspaniałymi nagrodami.

Poświęć swój czas i zaangażuj się w niesamowitą rozgrywkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.