War Thunder

War Thunder to stworzona w typie gry MMO symulacja lotnicza studia Gaijin Entertainment, w której stajemy się pilotem maszyny z czasów II Wojny Światowej.
Tylko od twojej decyzji zależy, która to opcja starcia będzie mogła radować się twoją pomocą i zaoferować ci na początek kariery jedną z wielu samolotów.
W rozgrywce będziemy wypracowywali bardzo cenne punkty doświadczenia, które to dają możliwość wzrost technologiczny będącego w naszym posiadaniu przez nas samolotu lub nabycie zupełnie nowej, wspanialszej maszyny.
Dla pełni sukcesu – będziesz musiał zadbać o wzrost przygotowania twojej ekipy lotników, która rozwija się na podstawie rozstrzygniętych bitew jak i przyznanych po nich punktów doświadczenia.
Grając w War Thunder będziesz mógł postanowić, którą to gałąź lotnictwa będziesz chciał uświetnić swoją grą – staniesz za sterami doskonałego myśliwca, czy może przeprowadzisz strategiczne bombardowanie celów znajdujących się na ziemi?
Pamiętaj o tym, że w trakcie bitwy nie jesteś sam – możesz, a wręcz musisz wspierać się obecnością przyjaznych samolotów.

Twórcy War Thunder poszerzają witrynę projektu, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Więc nie zwlekaj ani chwili, wskakuj do kokpitu i leć na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

One Response to War Thunder

  1. supergry-24 pisze:

    Super gierka 😉 Ogólnie warto w nią pograć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.