WIEJSKIE ŻYCIE

Wiejskie Życie

Czy pamiętacie czas, kiedy zabawa na wsi była dla was ogromną frajdą? Gra Wiejskie pozwoli wam przenieść się ponownie w realia życia na wsi. Jako właściciel gospodarstwa będziesz miał możliwość zarządzania nim.

Zaczynasz grę od niewielkiej ilości zasobów w swoim gospodarstwie w skład których wchodzi min. dom, krowa czy niewielki ogródek. Będziesz zajmował się hodowlą i opieką nad swoimi zwierzętami oraz doglądaniem swoich plonów. Z zebranych zbiorów wytwarzaj własne produkty: z owoców konfitury, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Jeśli będziesz umiejętnie kierował swoją farmą, uzyskasz lepsze plony, a to przyspieszy rozrost twojego gospodarstwa. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie uzyskasz pieniądze, które pozwolą ci na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Wraz ze wzrostem rozwoju swojej farmy, przybywa ci kolejnych odmian warzyw i owoców, drzew, zwierząt i różnego rodzaju sprzętu rolniczego, a także dekoracji oraz budynków.

Życie na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, wiosennych kolorowych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. W grze będziecie mieli do przejścia wiele różnego rodzaju zadań, jak na przykład „Odwiedziny u babci” w której będziecie wykonywać takie zadania jak wyrób mąki kukurydzianej, czy zebranie dziesięciu śmiesznych długopisów od sąsiadów. Przejście zadań gwarantuje różnego rodzaju użyteczne przedmioty, a także niezbędne na farmie .

Zapraszajcie swoich przyjaciół do gry, bo im więcej znajomych, tym więcej dostaniecie podarunków od nich, a są one potrzebne do rozbudowy farmy. Jeśli lubisz i chcesz poznać wiejskie życie od środka ten tytuł powinien Cię zaciekawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.